Změny na livinghistory.cz

Vážení návštěvníci, proběhla změna v koncepci serveru, jak naznačoval můj nedávný dotaz na fóru. Vzhledem k dlouhodobějším technickým problémům spojeným s modulem zajišťující propojení mezi webem s články a diskuzním fórem došlo k oddělení fóra od zbytku webu. Doufáme, že tento model nepřinese komplikace a bude spíše ku spokojenosti návštěvníků.

Samostatný web s články je nadále spravován definovanými správci, přidání jakéhokoliv obsahu stejně jako v minulosti podléhá schválení. Nově došlo k tomu, že uživatelské účty byly přeneseny pouze na straně fóra ale nikoliv a straně webu. Pokud tedy chcete vkládat obsah, je nutné ho buďto poslat na email redakce (což stejně činila většina) a nebo se znovu zaregistrovat. Je nutno si ale uvědomit, že od teď jsou fórum a web dva samostatné celky a tudíž je třeba pro každý z nich mít svůj samostatný uživatelský účet. To by ale neměl být problém, protože 99% návštěvníků využivalo stejně jen modul fóra.

 

I nadále je možné přidávat reklamy na akce a články, nově ale bude zřízena sekce akce, kde bude možné vložit upoutávku i v rámci samotného fóra (užitečné zejména pro ty kdo chodí jen na fórum) a debaty pod články bude nutné vést rovněž v rámci fóra.

Co to pro vás znamená technicky? 

  • vaše přihlašovací údaje na stránce http://www.livinghistory.cz nefungují, je třeba se přihlašovat až na http://forum.livinghistory.cz - veškerá data byla přenesena
  • odkaz na diskuzní fórum na úvodním webu je nasměrován na novou doménu http://forum.livinghistory.cz
  • mohou se objevit problémy s přihlášením, prosím zkuste nejprve vymazat cookies, v případě problémů vám rádi pomůžeme
  • pro vkládání na hlavní web je třeba se znovu registrovat
  • pro přístup k fóru na mobilních telefonech lze využít aplikaci tapatalk - https://tapatalk.com/

Veškeré další podněty, problémy a připomínky budou řešeny za pochodu, rádi vás vyslechneme a v rámci možností pomůžeme, jediné o co žádáme je trpělivost.

Děkujeme, doufáme že tento krok povede k vaší větší spokojenosti 

Za kolektiv livinghistory.cz

aba

Kategorie